Hlavní stránka Absolventi
PDF Tisk Email

  

ABSOLVENTI OD ROKU 1945 - OBORY VZDĚLÁNÍ

ZAKONČENÉ MATURITNÍ ZKOUŠKOU

 

 

Zemědělská škola

1949

1950

1951

1952

1953

1954

1955

1956

1957

1958

1959

1960

1961

1962

1963

1964

1965

1966

1967

1968

1969

1970

1971

1972

1973

1974

1975

1976

1977

1978

1979

1980

1981

1982

1983

1984

1985

1986

1987

1988

1989

1990

1991

1992

1993

1994

1995

1996

1997

1998

1999

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

 

1949
Bartoš Drahoslav, Bejlek Josef, Benda Zbyněk, Biňovec Václav, Bláha Karel, Fric Václav, Háček Karel, Hilbert Jan, Hnilica Zbyněk, Chvalovský František, Lehman Josef, Libich Václav, Luksch Alois, Marsa Václav, Michek Bohumil, Nesnídal Josef, Nykodym Oldřich, Pašek Ctibor, Pospíšil Ivo, Procházka Jan, Raichard František, Richtr František, Růžička Břetislav, Rytíř Bohuslav, Singer Jiří, Sluníčko Jan, Střimelský Zdeněk, Šafář Vítězslav, Šán František, Šimeček František, Štěch Alois, Štěch Jan, Šulc Emil, Tlustý Radomil, Tlustý Vlastimil, Vachek Zdeněk, Navrátil Jaromír.

zpět nahoru

1950
Bláha Vladimír, Blahovec Erich, Brothánek Jaroslav, Cejnar Bohumil, Černý Jiří, Dušek Josef, Grabowski Josef, Choc Radola, Komárek Miroslav, Krotký Miloslav, Laksa Václav, Lavička Josef, Lemr Karel, Martínek Jan, Meduna Oldřich, Pozdílek Oldřich, Rus Josef, Ruta Jan, Schilte František, Smitka Stanislav, Stejskal Jan, Šťástka František, Tišler Josef, Trska Theodor, Vognar Bořivoj, Voska Rudolf.

zpět nahoru

1951
Alter Lubomír, Aschenbranner Josef, Beneš Karel, Hilbert Václav, Chvapil Jaroslav, Jílek Jan, Lomský Jaroslav, Michalová Květa, Sandner Miloš, Skůra Jaroslav, Stuna Jaroslav, Valeš Václav, Vonka Vlastimil, Votruba Miroslav, Kovanda Miroslav, Pták Ivo, Strádalová Květa, Fejt Václav, Raba Jaromír, Slapníčková Ludmila, Šlapánková Běla, Blažek Karel.

zpět nahoru

1952
Bureš Karel, Buriánek Václav, Dvořák Otto, Hejda Vladislav, Hora Alois, Chládek Jaroslav, Chlouba Jaroslav, Jankůj Ladislav, Jícha Pavel, Kočárek Jiří, Kohout Václav, Koreček Jaroslav, Malínský Josef, Malíř František, Michálek František, Mynaříková Blanka, Páník Bohumil, Pražma František, Říhánek Jiří, Seidl Miloš, Štyrand Vlastibor, Tichý Jaromír, Valtr Jan, Vokřínek Ladislav, Lustig Josef, Šebek Vladimír.

zpět nahoru

1953
Andrlík Josef, Boublíková Věra, Celetková Květoslava, Brázda Oldřich, Dudek Luděk, Fruehauf Ivo, Hanzal Jaroslav, Hendrich Ladislav, Hovorka Jaroslav, Hrbek Mirko, Hurt Josef, Karlovec Karel, Kobylka Václav, Kapecký Pavel, Krejčí Vladimír, Kubeš Jan, Libich Emil, Luťha Václav, Müllerová Sylva, Páník Josef, Pavlíček Viktor, Svoboda Josef, Zeman Bohumil.

zpět nahoru

1954
A
Baženov Václav, Bělohoubek Vladimír, Brom Jaroslav, Giebl Miroslav, Farka Antonín, Hanousek Eduard, Hanzlíček Oldřich, Hylák Miroslav, Nosek Jiří, Novotný Antonín, Orság Vratislav, Outolný Miroslav, Pospíšil František, Prchal František, Ryšavy Josef, Schneider Václav, Skalický Miloslav, Srb Josef, Svatuška Václav, Štejfa Miloslav, Štolba Václav, Urbánek František, Vejtasa Karel.

B
Bartoš Rudolf, Cibulková Anna, Čeřovský Václav, Čihák František, Felt Josef, Folbr Vlastimil, Havel Václav, Havelka Jiří, Horák Otakar, Hrůza Václav, Chudáček Josef, Janečková Anna, Kinkal Kamil, Krátký Květoslav, Krofta Zdeněk, Machovcová Ludmila, Mora Josef, Petřík Miloslav, Průcha Václav, Rajtmajer Stanislav, Rejman Josef, Škardová Zdenka, Šmída Miloslav, Vítek Jaroslav, Vrba Adolf, Vyhnal Miloš.

zpět nahoru

1955
Bajer Jindřich, Balák Vratislav, Bárta Ludvík, Bodlák Lubomír, Brázda Vratislav, Duda Jiří, Hokeš Vladimír, Hrabě Ladislav, Chlupová Vlastimila, Kolka Miroslav, Kabát Josef, Krob Václav, Kříž Vlastimil, Ličková Olga, Lisa Jaroslav, Lochman Vladimír, Lojínová Václava, Luska Miroslav, Med Václav, Prantner Miroslav, Richterová Věra, Sámek Antonín, Starosta František, Šejnová Marie, Tajbl Vladimír, Tomanec Jaroslav, Uhel Zdeněk, Vítek Theodor, Vokurka Alois.

zpět nahoru

1956
Bach Jan, Borčová Lydie, Borková Božena, Gritzer Oldřich, Heřmánek Miroslav, Hlinková Jaroslava, Holub Bohuslav, Houda Vladislav, Jachek Jaroslav, Kindlová Anna, Kopenec Ladislav, Krucký František, Kulhánek Jaroslav, Mařík Bedřich, Matoušková Marie, Nádler Dan, Novotný Jaromír, Opasek Václav, Popelka Rudolf, Richter Walter, Semerád Karel, Svodoba Antonín, Šopejstal Jiří, Švejda Vladimír, Tauer Jaromír, Uttlová Libuše, Zykánová Hana.

zpět nahoru

1957
Bartoš Bohumil, Cifrová Aloisie, Dolejší Dalimil, Duřt Zdeněk, Dušek Jaroslav, Frühaufová Krista, Hynek Josef, Chaloupek Václav, Jelínek František, Kašparová Marie, Kloboučník Stanislav, Kohout Miroslav, Komancová Alena, Kmotras Ladislav, Krofta František, Křepelková Jaroslava, Leopold Zdeněk, Macháček Jaroslav, Moravec Václav, Nováková Marie, Roušar Josef, Stejskal František, Synek František, Švec Josef, Teringl Václav, Wendl František.

zpět nahoru

1958
A
Bajer Josef, Bizoň Stanislav, Bok Karel, Bunda František, Čermák Antonín, Duerschmiedová Helga, Gol Jiří, Hainzová Marie, Hampel Bohuslav, Hoier Gerhard František, Hořčičkova Valentina, Hubáček Milan, Chromý Jiří, Jandejsková Běla, Jaroš Antonín, Kostečka Vlastislav, Koševij Ladislav, Kulhánková Marie.

B
Kroupa Karel, Legát Viktor, Maršálková Jiřina, Míka Václav, Neckář Josef, Opl Josef, Papáček Antonín, Pekárková Anna, Stančík Lubomír, Sychrová Anneliese, Šebek Zdeněk, Šrajbr Miroslav, Štos Zdeněk, Švihla Antonín, Tobrman Božík, Tolar Pavel, Trázník František, Vít Alexandr, Vítek Vladimír, Votava Josef.

zpět nahoru

1959
A
Aubrecht Pavel, Beláň Jan, Bretschneiderová Václava, Broum Ladislav, Duška Václav, Dykast Jiří, Fencl František, Grabská Alžběta, Havlíčková Alena, Hönig Ludvík, Holíková Anna, Honza Jiří, Jarolímová Jitka, Jelínková Ludmila, Jirásková Anna, Kareš Jaroslav, Kocura Vladimír, Kolařík Karel, Kopta Jaroslav , Kotel Antonín, Kroupa Václav, Kříž Miroslav, Kubelka Vlastislav, Lochamn Vlastimil, Lysoňková Jindřiška, Wirthová Božena.

B
Macek Eduard, Maršálková Hana, Martínková Anna, Němec Jiří, Novák Václav, Pavelka Antonín, Pondělíčková Hana, Ptáček Pavel, Stráníková Vlasta, Suchánek Josef, Šíma Antonín, Šímová Dagmar, Široká Jana, Šrámek Václav, Štefánková Eva, Šubová Jana, Tacinec Ivan, Tůma Antonín, Vacek Michal, Vaněk Ladislav, Větrovská Eva, Zajíček Josef, Žáček Karel.

zpět nahoru

1960
A

Bartůněk Jan, Černá Marie, Dedycius Waldemar, Damalas Nikos, Durdisová Zdena, Fencka Radislav, Flossmannová Marie, Hůlová Eva, Jokeš Zdeněk, Kadlec Petr, Kamenný Josef, Koucká Zdenka, Kozáková Zdenka, Krásná Helena, Kyloušková Dáša, Linhart Pavel, Maula Jaroslav, Moravec Pavel, Mašata Zdeněk.

B
Emr Miroslav, Novotný Bohuslav, Piechowiczová Zdena, Provazníková Hana, Sättler Dietrich, Svoboda Josef, Šebek Josef, Šejvl František, Šístková Ludmila, Šnobl Josef, Teplá Alena, Tláskal Jiří, Tschuschner Vilém, Václavík Otakar, Volf Jiří, Volfová Stanislava, Vopička Jan, Vyčítal Jan.

zpět nahoru

1961
A
Bláhová Marcela, Caran Jovan, Hájek Rudolf, Hrubý Jiří, Hůla Josef, Hůrka Pavel, Kittlaus Wolfgang, Lukáč Jan, Maleček Karel, Mottl Miroslav, Naď Boris, Raichert Václav, Růžička Jan, Řeřábek Karel, Schovánková Věra, Stodola Jaroslav, Studená Libuše, Vlková Marie, Tichý Petr.

B
Bernášek Alex, Bogdanowicz Jiří, Ciková Stanislava, Čiháková Anna, Diepold Oldřich, Drda František, Hůrka Otakar, Chára Zdeněk, Kodeš Jaroslav, Kumpe Jaromír, Marek Emil, Marek Karel, Maruška František, Ochozka Ladislav, Pova Daniel, Raj Jan, Segiň Áda, Sekáč František, Sirůček Jan, Spousta Jaroslav, Tomšovic Jaroslav, Vurmová Marie, Vysloužil Dušan.

zpět nahoru

1962
A
Antošová Marie, Brož Karel, Burešová Ladislava, Čapek Čeněk, Částka Pavel, Černíková Marie, Červinka František, Dolejší Věra, Fischer Petr, Houdová Jindřiška, Hrubcová Eliška, Churavý František, Jelínek František, Kabeláčová Helena, Kloubková Marcela, Komrsková Eva, Krchov Jaroslav, Maruška Václav, Mattauch Jiří, Müller Milan.

B
Hnát Petr, Kvasničková Alena, Marková Marie, Matějíčková Slavěna, Mezenská Anna, Nováková Milena, Novotná Eva, Ochozková Heidemarie, Pánek Jiří, Pinc Karel, Raba Karel, Radiměřský Jindřich, Rauch Vladimír, Řeřicha Bohumil, Smejkal Josef, Sova Horst, Spěvák Rudolf, Šlajsová Helena, Titl Vladimír, Wiedermann Dobroslav, Winterová Monika, Žižkovský Petr.

zpět nahoru

1963
A
Batelka Jiří, Beranová Marie, Čechurová Jiřina, Čiháková Jana, Fejová Marta, Francová Radmila, Hladíková Ludmila, Horský Oldřich, Hříbal Karel, Chlupáčová Hana, Jaroš Josef, Jánská Iva, Josilov Blažo, Jurčíková Anna, Kadlec Václav, Klacková Pavlína, Kondurová Libuše, Kováčová Růžena, Kozák Ladislav, Králíčková Hana, Linhová Jiřina, Lísner Stanislav, Majcinger Ladislav.

B
Mück Vlastimil, Pleskač František, Polyaková Magdalena, Rajdl Theodor, Rysková Blanka, Skrčená Alena, Sládková Alena, Smutka Stanislav, Sovová Eva, Šemík Vlastimil, Šimanovský Miroslav, Šrámek Vít, Švaříčková Marie, Vrdlovec Ladislav, Výborný Jiří, Weinfurtnerová Jaroslava, Záloha Jiří, Zavřelová Ema, Zídková Jaroslava.

zpět nahoru

1964
A

Babáček Rostislav, Babčaníková Helena, Bernard Jiří, Bernard Václav, Čelišová Jarmila, Čidlový Vítězslav, Elgrová Věra, Fazekašová Marie, Fuka Jan, Havlíčková Jindra, Hálová Jaroslava, Jančík Milan, Jelínková Jana, Kališ Jiří, Kalušová Richarda, Klíma Václav, Kohoutová Marie, Konrádová Gabriela, Krupetzová Marie, Křivan Václav, Kubů Eva, Liščák Petr, Matoušová Jana, Němečková Marie, Píchovcová Jana, Svoboda Jiří.

B
Kudela Josef, Maroušek Josef, Mazánek Jiří, Moravec Václav, Podhradská Marie, Podlesný Václav, Pohan Jaroslav, Polčíková Emílie, Popelářová Ludmila, Prknová Zuzana, Růrová Marta, Stránský Karel, Svítková Marie, Syrovátková Jarmila, Šátralová Zdena, Štefaniková Marta, Štěrba Otakar, Švandrlíková Libuše, Táborská Hana, Tichý Čeněk, Vaňková Milena, Vrbová Zdena, Wegerová Libuše, Zázvorková Hana.

zpět nahoru

1965
Borůfka Eduard, Dusil Karel, Hofmanová Hana, Hotový Pavel, Hrazdírová Antonie, Jedličková Jana, Löwl Pavel, Mann Ladislav, Peroutková Barbora, Rajm Miroslav, Stibůrková Vladislava, Šnajdr Petr, Vondráčková Marie, Zeidel Josef.

zpět nahoru

1966
A

Babáčková Eva, Bogdanowiczová Jaroslava, Egrmajerová Jana, Eisová Naděžda, Fořtová Jitřenka, Glaserová Marion, Hlaváč Antonín, Holý Miroslav, Hrdličková Alena, Janečková Marie, Jedlička Ivan, Jelenský Alois, Jelínková Jana, Julišová Marta, Kita Karel, Kodejšová Jiřina, Kostková Libuše, Kostúrová Jitka, Kopecká Michaela, Krahulcová Růžena, Kunešová Eva, Kynčil Alexandr, Makalová Ladislava, Kaminský Ladislav.

B
Buda Miroslav, Maršíková Alena, Mazánek Josef, Mertová Věra, Müller Karel, Panenková Jaroslava, Pechová Jaroslava, Pokorná Stanislava, Přimdová Jindra, Rajm Vladimír, Rampová Marta, Rohlová Libuše, Roubová Eva, Řeřicha Petr, Slášková Anna, Stránský Vladimír, Svatoš Jaroslav, Sviták František, Svoboda Jaroslav, Šmídová Ivana, Šolínová Helena, Tomsa Václav, Vávra Vladimír, Zoulová Helena.

zpět nahoru

1967
A

Bílek Jiří, Bloudek František, Brůžková Alena, Břetenář Josef, Eckstein Jiří, Fröhlich Vlastimil, Habětínová Zdeňka, Hájková Milena, Hendrych Alois, Höcklová Antonie, Hyhlanová Helena, Charvátová Květa, Jarešová Zdeňka, Jirásková Alena, Peterková Miloslava, Svobodová Pavla.

B
Horský Pavel, Kárová Zdena, Klepl Pavel, Kmoníčková Vlastislava, Kulhánková Alena, Menšíková Jiřina, Odvárková Jaroslava, Opatová Eva, Prchlík Václav, Rektorová Jiřina, Řeháčková Daniela, Slámová Iva, Staněk Václav, Šindelář Miloslav, Šmolík František.

C
Schalková Alice, Sosnovcová Anna, Šímová Jiřina, Širková Naděžda, Šmídková Alena, Švadlenková Alena, Tyršová Věra, Tintěrová Helena, Tomsová Blažena, Toužimská Eva, Trochtová Magdalena, Valter Jiří, Veltruský Miloslav, Vlasák Luděk, Vodička Jaroslav, Vodolanová Eva, Vodkárka Rudolf, Vondráčková Hana, Vondráková Alena, Zenáhlíková Vlastislava, Zouharová Jana, Žáková Jaroslava.

zpět nahoru

1968
A

Bardová Bohumila, Collerová Věra, Češka Karel, Doležal Milan, Fraňková Věra, Graulichová Ivana, Hájková Zdeňka, Hána Vladimír, Hasincová Anna, Houžvicová Irena, Hromasová Jiřina, Charvátová Květoslava, Choutka Zdeněk, Immer Zdeněk, Jungmannová Marie, Kheler Alexandr, Kordulík Antonín, Kořízková Zdislava, Kudynová Hana, Lípová Zdeňka, Malich Karel.

B
Mestlová Hana, Neumannová Květoslava, Nováková Marie, Pokorná Alena, Polášek Jiří, Polyaková Jiřina, Schindler Jiří, Soukup Antonín, Steiner Josef, Stibůrek Petr, Stuchlá Marie, Šedová Věra, Šlaicher Jaromír, Šrámková Naděžda, Toušková Zdeňka, Uhlíř Jiří, Valešová Jaromíra, Všianská Miroslava, Vycpálková Libuše, Záhorová Hana, Zívr Otakar.

zpět nahoru

1969
Benešová Jiřina, Dolejší Marie, Dolejšová Hana, Gabriel Tomáš, Glaser Pavel, Hrdlička Jan, Hrubeš Josef, Jarkovská Helena, Kotrba František, Martínková Blanka, Nykl Vladimír, Pavlů Karel, Somrová Věra, Stach Milan, Stibůrková Jaroslava, Šaldová Emilie, Šlapáčková Jana, Váchová Květoslava, Zavřelová Eva, Zapletalová Ladislava.

zpět nahoru

1970
A

Aišman Petr, Čechurová Jaroslava, Draštatová Marie, Falisová Marie, Hasinec Václav, Hrabalová Miluše, Hrivňák Josef, Hubálková Helena, Chalupecká Anna, Janišová Věra, Janošíková Vlasta, Járová Zdeňka, Klibaniová Kateřina, Kovtánová Zdeňka, Krupička Přemysl, Kurčíková Jana, Kitlová Libuše, Paseka Zdeněk, Róžová Edita, Šašek Vojtěch, Turner Miroslav.

B
Borovička Miloš, Douda Jan, Loučková Božena, Machancová Zdeňka, Matonohová Dana, Mego Josef, Menclová Zdeňka, Mirvald Zdeněk, Navrátil Miloslav, Neufussová Růžena, Poláková Marie, Procházková Václava, Průchová Blanka, Přikryl František, Sedlák Viktor, Schluessigová Hana, Šilhavá Marie, Štěrbová Jarmila, Těžká Jana, Trešlová Jana, Veselá Zdeňka.

zpět nahoru

1971
A

Aronová Eva, Baťková Yvona, Bešornerová Jarmila, Brdíčková Jana, Dolejší Olga, Doležalová Božena, Fričová Milena, Galdošechová Zdeňka, Havrda Jaroslav, Horká Venuše, Hrdá Alena, Hykl Jaromír, Charvát Aleš, Chvátalová Alena, Juřík Miroslav, Kňava Karel, Kopčáková Julie, Malhaus Václav, Maroušková Marcela, Mágrová Jarmila, Pondělíčková Marie, Tunková Marie.

B
Kabeš František, Kohout Václav, Kohoutová Světla, Kožíšková Vlasta, Kočera Josef, Lacina Libor, Lacinová Vlasta, Němcová Marie, Neufussová Růžena, Nyklová Zdeňka, Oborná Jana, Procházková Věra, Sladkovská Jaroslava, Sloboda Eduard, Soukup Miloš, Šedivý Zdeněk, Šírková Věra, Štěch Jan, Štěpánová Oldřiška, Švingr Jiří, Uchytil Josef, Vágner Kamil, Vonásek Jan, Záruba Pavel.

zpět nahoru

1972
A

Bastrl Vladimír, Bastová Blanka, Dörnerová Jana, Fischl Ivo, Grünerová Květa, Hajná Alena, Hanisch Waltr, Jirka Vladimír, Kopecký Milan, Koposovičová Eva, Kotrbatá Anna, Kubálek Jiří, Kyselková Bohuslava, Laštovková Alena, Levíčková Jiřina, Libjak Jan.

B
Fingerhutová Lenka, Němcová Jaroslava, Ortová Helena, Pácal Václav, Pácalová Jindra, Patera Karel, Podolský Jan, Pojezdná Jana, Procházková Jitka, Prokešová Alena, Řehůřková Alena, Sedláčková Jana, Slánská Jana, Somolová Nataša, Schrotz Karel, Slivenecká Vladimíra, Sýkora Pavel, Szilvasiová Věra, Šepková Marcela, Tatýrek Jaromír, Trunečková Eva, Vančatová Daniela, Zápach Josef, Zemanová Ludmila.

zpět nahoru

1973
Burešová Marie, Carvanová Marcela, Cvrček František, Faltýn Karel, Fričová Jaroslava, Havelka Vít, Hlohovská Eva, Holán Josef, Chobotová Ludmila, Kopecký Milan, Koucká Anna, Kozlíková Marie, Kurková Jaroslava, Malečová Naděžda, Mareš Jaroslav, Michálková Zdeňka, Neuberg Miroslav, Nosková Dagmar, Paseka Ladislav, Paseka Václav, Pagačová Hana, Pechač Antonín, Pražáková Jana, Rajm Slavomír, Ratibořský Tomáš, Sejčková Linda, Šnadjdrová Zdeňka, Uchytilová Ilona, Uličný Milan, Vršková Eva, Weissová Jaroslava.

zpět nahoru

1974
A

Beránková Jarmila, Bureš Jan, Burešová Dana, Čemus Marcel, Černá Jana, Černá Jaroslava, Černá Vlasta, Čížek Milan, David Werner, Dvořáková Alena, Ďurčová Anna, Grusová Jana, Hézlová Eliška, Hora Viktor, Káninský Jaroslav, Kaufman Rostislav, Knotte Vladimír, Kubík Miroslav, Mášková Jana.

B
Kozlová Drahomíra, Mifková Věra, Mutl Jaroslav, Němcová Jarmila, Ogašanová Jiřina, Pelikán Ladislav, Pěnkava Václav, Poulová Věra, Prchalová Jaroslava, Rajská Ivana, Sedlářová Ružena, Sieglová Hana, Sítařová Marcela, Syblíková Petra, Šimáčková Marcela, Škoda Miroslav, Šlik Bohumil, Šmejkalová Jana, Tyrpáková Helena, Velčovská Naděžda, Velímek Jiří, Vršková Marie, Wolf Jan.¨

zpět nahoru

1975
A

Boško Jan, Broška Jaroslav, Budayová Judita, Děkanovský Josef, Durec Jiří, Gráf Oskar, Jodlová Eva, Kelemaníková Alice, Ketyiová Marie, Kokrment Zdeněk, Král Zdeněk, Křivan Miloslav, Kužela Petr, Mariáš Ladislav, Mazanec Luděk, Molnárová Alena, Našincová Jaroslava, Palová Eva, Pěšinová Lenka.

B
Novák Petr, Opršal Luboš, Rosenbaumová Stanislava, Říha Jan, Samková Růžena, Scholze Petr, Svoboda Miloš, Šedina Václav, Škuta Petr, Špilauerová Helena, Švarcová Zdeňka, Svobodová Miluše, Tyslová Věra, Valentová Stanislava, Veselá Taťjana, Veselý Stanislav, Vodstrčil Jindřich, Vokoun Karel, Wegscheider Jan, Závadská Věra, Žvaková Anna, Soukupová Alena.

zpět nahoru

1976
A

Blažková Milena, Collerová Jiřina, Děcký Ludvík, Dočekalová Jana, Drexler Stanislav, Filip František, Grečnár Miroslav, Giesler Vlastimil, Hradský Augustin, Chudík Zdeněk, Jehlička Petr, Ježek Miloš, Kmoníček Josef, Kodnárová Antonie, Köppl Miloš, Kostková Arnoštka, Kourová Jana, Kuba Vladimír, Kytl Václav, Pejchal Zdeněk, Pelikánová Naděžda.

B
Bardounová Marie, Peřinová Jaroslava, Pokorná Ludmila, Prais Josef, Přibylová Lea, Řečinská Zdeňka, Schilteová Jitka, Skalická Anna, Skalická Jitka, Škopková Helena, Šobáň Martin, Štěpničková Blanka, Šturmová Zdeňka, Tůma Jiří, Ungrová Jarmila, Vimr Jaroslav, Vlasák Václav, Volná Jitka, Vorlová Ivana, Zabilanský Jiří, Žrout Josef.

zpět nahoru

1977
A

Andělová Věra, Artl Jiří, Bednář Jiří, Berková Dana, Dobeš Josef, Dubická Zdena, Dvořák Milan, Fendrichová Zuzana, Franěk Milan, Fürstová Dobroslava, Grbavič Jindřich, Hajduček Petr, Huptychová Eva, Chabr Ladislav, Kábrtová Jana, Klírová Zdeňka, Kneislová Irena, Kobylka Roman, Kopecký Zdeněk, Krob Václav, Křehota Tibor, Kubiszová Karla, Kvasničková Věra, Loe Jaroslav, Lukáš Celestýn, Maciurová Dagmar, Marková Jana, Paseka Stanislav.

B
Kajzrová Věra, Šinkerová Stanislava, Michalcová Ivana, Neprášek Pavel, Novák Karel, Nováková Monika, Pešinová Blanka, Plaštiak Vladislav, Podolská Eva, Procházka Petr, Rezek Jan, Rožánek Antonín, Rubín Milan, Růžičková Zdeňka, Ryšavý Josef, Schiesserová Dana, Šálka Lubomír, Šebesta Josef, Škachová Lenka, Šrámek Lubomír, Švarcová Milada, Tejkl Luboš, Uhel Karel, Valeš Milan, Vršková Olga, Šimon Jan.

zpět nahoru

1978
A

Adamečková Marie, Beneš Miroslav, Bernátová Jitka, Bidařová Hana, Bubnová Ivana, Dvořák Richard, Flögl Vladimír, Foučková Miroslava, Hájek Stanislav, Hammerschmidtová Helena, Hašek Jiří, Chudobová Věra, Jaklová Jitka, Jermilov Antonín, Kagel Jindřich, Kindl Josef, Knytlová Jana, Korel Miroslav, Krejčí Karel, Stehlík Jiří.

B
Ličaverová Danuše, Lorenc Zdeněk, Malárová Josefa, Mojžíšová Alena, Očenášová Ivana, Ondráček Čestmír, Peroutková Dana, Pešíková Věra, Potůček Václav, Pöschl Milan, Prejza Ludvík, Přibil Josef, Radoš Pavel, Sedlák Přemysl, Spannbauer Otto, Šedivá Ludmila, Šmirkl Karel, Španková Ilona, Šťastná Irena, Šťastná Miluše, Tuháček Ervín, Volná Eva, Volný Jan, Zelenková Tamara.

zpět nahoru

1979
A

Antoš Vladimír, Bauer František, Bednář Pavel, Bílek Jaroslav, Čermák Milan, Dolejška Ladislav, Dušek Petr, Egermaierová Eva, Falcman Jiří, Funková Jaroslava, Hájková Lenka, Hartman Jiří, Hedejová Ivana, Hollerová Soňa, Jančiová Jana, Jirmus Petr, Karlíková Ivana, Kasal Roman, Koblic Rudolf, Kolářová Helena, Kotlíková Dana, Koubová Pavla, Krahulíková Jaroslava, Kršek Milan, Kunsta Lubomír, Kunstová Miloslava.

B
Marková Lenka, Mošna Petr, Neprášková Vlasta, Ornetová Jaroslava, Petřík Jaroslav, Pilnáčková Zdeňka, Pincová Hana, Podzimková Hana, Pokorná Zděňka, Sárová Vladimíra, Sentenská Věra, Schneider Petr, Sládká Ladislava, Stieberová Miluše, Stříbrná Ivana, Sýkora Rudolf, Šulitka Václav, Týtek Jaroslav, Valenta Petr, Zavřel Karel, Zíma Jiří, Žalud Jaroslav.

zpět nahoru

1980
P

Andreev Nikolaj, Beran Karel, Bínová Lenka, Čurdová Taťána, Dohnal Karel, Fibikar Jaromír, Habada Miroslav, Chudobová Milada, Jarošová Jana, Mašek Václav, Ohemová Zuzana, Pecinová Jaroslava, Peřina Jiří, Růžička Jaroslav, Sýkora Miroslav, Šimáně Ladislav, Vávrová Ludmila, Vostrý Miroslav, Vychitil Zuliko, Wendl Petr, Zajak Luboš, Zálešáková Eva, Zedková Alena.

CH
Adamec Ivan, Bárta Josef, Brouček Václav, Děkanová Marcela, Dittrichová Eva, Holušová Naděje, Huttererová Věra, Jermářová Marie, Kopeček Jiří, Kopencová Miloslava, Koželuh Petr, Kramolišová Libuše, Lapka Luděk, Levá Vladislava, Marešová Danuše, Motejlková Eva, Přecechtělová Jana, Schmidl Pavel, Solnař Jiří, Stroukal Aleš, Tichý Zdeněk, Trčka Jiří, Ulčová Alena, Vaňous Jiří, Vild Petr, Vízek Ctirad, Volalík Jaroslav, Vrba Pavel, Zápotocký Jiří.

zpět nahoru

1981
P

Bečka Stanislav, Blehová Ludmila, Čáp Miroslav, Fialová Jana, Heischmannová Alena, Jáchym Josef, Jelínková Lenka, Jindrová Kateřina, Kořán Jiří, Kosová Lenka, Krčková Hana, Markes Petr, Mošna Pavel, Natovová Helena, Rohlová Lenka, Róža Šefan, Staněk Jaroslav, Šafránková Pavlína, Škramlíková Jiřina, Śroub Josef, Šucha Robert, Uchytilová Alice, Vlčková Marie, Vorlíčková Marie.

CH
Aulická Jaroslava, Camprová Jana, Cikán Jaroslav, Fibír Josef, Halaš Pavel, Hermannová Romana, Hofman Michal, Hrdlička Milan, Jindrová Eva, Kazbiruková Zdena, Kobíková Alena, Kubánek Arnošt, Malá Jindřiška, Malega Dušan, Matějková Eva, Musil Jan, Nováková Jana, Pieter Lubomír, Rogl Pavel, Rogl Petr, Sokolová Blanka, Svobodová Olga, Šantora Zdeněk, Špatná Václava, Tunková Miroslava, Vítámvás Radovan, Vojtenková Eva, Zahrádková Dana, Zoubela Petr.

zpět nahoru

1982
P

Bečvář Michal, Blahotová Věra, Bouřil Jan, Brabcová Radomíra, Burian Vilém, Farada Zdeněk, Görgl Jiří, Hůlková Věra, Hybrantová Naděžda, Chobot Josef, Karbulová Ivana, Kejak Vladislav, Kopecká Hana, Kořán Jiří, Lienertová Lenka, Marek František, Mrkosová Renata, Novotný Jiří, Pořádek Milan, Procházková Miroslava, Roth Jiří, Sekera Pavel, Skopcová Věra, Smejkal Petr, Spínová Hana, Střasák František, Trnka Roman, Tunegová Anna, Váňa Milan, Vaněk Miroslav, Vitásková Dana, Vokolek Stanislav, Žemlička Josef.

CH
Branda Vít, Gilar Josef, Habudová Lenka, Klucová Hana, Korecký František, Korejsová Marcela, Kováčková Ilona, Kučerová Eva, Kuhnová Jana, Kuncová Jana, Machač Jan, Malhausová Dana, Nová Jana, Novotná Dana, Otýpka Josef, Pavelková Zdeňka, Paluska Jaromír, Plachý Milan, Poláková Jenny, Pražáková Sylva, Rouček Jan, Ryšánková Věra, Smetana Roman, Stará Dana, Šafra Zbyněk, Telín Pavel, Tichá Miroslava, Vacková Hana, Veselá Iva, Vyhnálek Rostislav, Zítek Miroslav, Zoul Jaroslav.

zpět nahoru

1983
P

Benšová Jiřina, Čapoun Jan, Dietlová Naděžda, Dvořáček Jiří, Hora Milan, Jámečná Jana, Janák Tomáš, Jirasová Hana, Kaplanová Jana, Kaššák Jiří, Kašublaková Jana, Kopřivová Miloslava, Král Milan, Krejčíková Marcela, Kuncová Miluše, Kviz Kiří, Laštovka Zdeněk, Ledvinková Marcela, Mojžíš Ladislav, Pálová Bronislava, Pecina Ladislav, Pokorná Iveta, Rychtrová Naděžda, Rosák Petr, Sajdlová Zuzana, Sobotka Petr, Šebek František, Štejnar Otakar, Vlčková Eva, Voříšková Eva.

CH
Aulická Romana, Beranová Jana, Dittrich Petr, Dragoun Milan, Drahovzal Ivan, Fejk Jiří, Hájková Veronika, Haarová Šárka, Chmelíková Jana, Jačková Jana, Káňa Pavel, Kašperová Ludmila, Kerner Jaroslav, Kruschinová Světlana, Krišta Jiří, Kuthejlová Ivana, Mikolášová Radka, Pařízková Ivana, Pokorný Jaroslav, Prušáková Eva, Puchmeltr Pavel, Rothová Dana, Schwartz Juraj, Skuhrovac Miloslav, Souček Jiří, Strbačková Dana, Škapová Olga, Tichá Iva, Trefilová Anna, Třešňák Petr, Vrbický Vladislav.

zpět nahoru

1984
P

Balínová Jaroslava, Černá Šárka, Čížková Miroslava, Flousková Iveta, Frühaufová Šárka, Gotlieb Pavel, Herinková Karla, Houzar Pavel, Jedlička Jiří, Ježek Martin, Kadlec Roman, Kokoška Jiří, Kolářová Jana, Kordula Vladimír, Kouřilová Eva, Krupičková Miroslava, Marková Ivana, Míčková Soňa, Mikeš Zbyňek, Pospíšilová Kamila, Průšová Daniela, Rain Jiří, Schnober Jiří, Schöpková Růžena, Slámová Stanislava, Součková Kamila, Spína Pavel, Süssnmichlová Naděžda, Svoboda Roman, Štas Petr, Varvová Věra, Vepřeková Jana.

CH
Adamiczká Olga, Baláš Radek, Brabec Aleš, Brouček Milan, Dolejš Martin, Heřmánková Alena, Hocký Václav, Hudečková Lenka, Jakl Miroslav, Kastel Tomáš, Kolár Ivan, Kotouček Josef, Král Jiří, Kubelková Jitka, Kutík Jaroslav, Kučírková Jana, Löffelmannová Ilona, Ment Roman, Mösnerová Jitka, Mrázková Jana, Pařilová Pavlína, Růžička Jan, Směšná Dana, Soják Vlastimil, Sojka Petr, Šašek Jiří, Šedivá Václava, Tesařová Alena, Titěrová Miroslava, Trčálek Jan, Vetešník Jaroslav, Větrovská Antonie, Záhumenský Pavel, Závora Jaroslav.

zpět nahoru

1985
P

Beranová Venuše, Dolenská Eva, Dudek Miroslav, Duška Zdeněk, Dvořák Blahoslav, Dvořák Petr, Gebelt Luboš, Gočová Věra, Hájková Soňa, Horyna Karel, Kopecká Blanka, Mach Jan, Málková Květoslava, Matějková Iveta, Němčíková Dana, Pálková Stanislava, Polgárová Marcela, Prokopcová Helena, Raingl Pavel, Schenk Ferdinand, Schubertová Iveta, Simet Pavel, Stützová Monika, Šimková Světlana, Turková Leona, Valenta Petr, Vávra Milan, Voch Jaroslav, Vojnová Radka, Vráblíková Jiřina.

CH
Bartošová Alena, Coganová Jana, Dojáčková Renata, Franta Roman, Hlavatý Petr, Horský Zdeněk, Hošek Milan, Hnídek Josef, Jonáš Vladimír, Karhan Ladislav, Kissová Helena, Křížová Alena, Kubíková Irena, Martínek Pavel, Oliva Jan, Osifová Eva, Plechata Karel, Prchal Milan, Reindl Josef, Šmrha Vladimír, Šulitka Milan, Urbánková Barbora, Valina Petr, Vaňourek Ladislav.

zpět nahoru

1986
P

Andrtová Zdena, Backová Dagmar, Bradáčová Ivana, Bražkovcová Pavlína, Čiliaková Renata, Fajtl Jiří, Ferová Martina, Husák František, Jírovcová Jana, Kollár Ludvík, Krhoun Roman, Kratochvíl Zdeněk, Křepelková Pavlína, Krupičková Věra, Köperová Věra, Lávičková Ladislava, Macho Martin, Martínek Rudolf, Nováková Ivana, Ornstein Miroslav, Pokorná Petra, Pulkertová Eva, Řekl Martin, Rosolová Lenka, Takacz Martin, Turková Dana, Vaicová Iveta, Zelewski Jaroslav, Zaoral Michal, Zuzáková Jana.

CH
Babáček Rostislav, Dudková Martina, Gerthner Josef, Havlová Kamila, Herink Pavel, Hudák Jan, Klier Pavel, Kocian Štefan, Kotoučová Štěpánka, Kölbl Roman, Král Jiří, Kytlicová Martina, Louda Martin, Machačová Dana, Malický Martin, Mikolášková Martina, Murišová Lenka, Nitschová Dana, Nobst Pavel, Pavlová Olina, Šarša Jaroslav, Šlejzarová Vladimíra, Revayová Miroslava, Taraška Tomáš, Tarnocziová Jana, Tesař Karel, Uhlířová Martina, Vintrová Miroslava, Vlachová Blanka, Vokurková Ivana, Zálešák Tomáš, Žižková Diana.

zpět nahoru

1987
P

Bartoš Miroslav, Bursíková Irena, Horsáková Marcela, Horynová Pavlína, Hurtíková Miroslava, Hyksová Kamila, Drha Roman, Janetzký Richard, Lejnar Karel, Ludvíková Hana, Kaderková Monika, Raková Zdeňka, Koutská Petra, Rosolová Magda, Selingr Libor, Sadílková Jitka, Švercová Milada, Toman Jiří, Tatáč Petr, Valík Martin, Vančurová Pavlína, Vaňous Rostislav, Vítek Petr, Vlčková Jaroslava, Vlčková Miroslava.

CH
Březina Petr, Čapková Dagmar, Černošická Olga, Glaserová Petra, Hamáčková Alena, Horák Zdeněk, Horová Emilie, Juppa Pavel, Jursík Petr, Kočová Marta, Kubová Věra, Dřevo Josef, Malcová Romana, Patáková Jana, Polnauer Martin, Smítková Jaroslava, Soukupová Pavla, Svítek Jan, Šácha Petr, Školníková Věra, Tothová Jiřina, Vrbická Jitka, Novakovský Vladimír, Masařová Jana.

zpět nahoru

1988
P

Bejvančický František, Černíková Kamila, Fučíková Monika, Grubner Petr, Havelka Antonín, Jedinák Pavel, Karban Martin, Kolíček Vladimír, Kramář Martin, Kýzl Martin, Matějková Krista, Mistolerová Lenka, Podrazilová Jitka, Rožnovská Ivana, Suchánková Alena, Svobodová Jaroslava, Šindelářová Martina, Šlosserová Stanislava, Špatná Jana, Troch Pavel, Vacková Olga, Votavová Michaela, Vrbová Pavlína.

CH
Bárta Miroslav, Bošina Dalibor, Böhmová Irena, Kerplová Iveta, Moravcová Petra, Griml Josef, Jelínková Alena, Landa Jan, Lázová Jana, Majciková Monika, Matušková Kamila, Němeček Milan, Nobisová Lenka, Novotný Miroslav, Pavlisová Dita, Pelzmannová Jitka, Prachfeldová Stanislava, Reindlová Ladislava, Rudolfová Jindřiška, Sekulová Ivana, Stanislavová Lenka, Šílová Věra, Šimáček Martin, Vítek Pavel, Zdeňková Jaroslava, Žídek Petr.

zpět nahoru

1989
P

Adamková Markéta, Cejnohová Radka, Doksanský Pavel, Dvořák Martin, Fajtová Regína, Filipová Jana, Heligr Petr, Hoffmanová Renata, Holovská Věra, Chovancová Zdeňka, Juhošová Simona, Kořán Vladimír, Králová Jitka, Kratochvílová Pavlína, Maierová Lenka, Malátová Miroslava, Menšíková Lada, Němčanský Jiří, Peml Jiří, Plechatá Marcela, Skokanová Jaroslava, Strnad Milan, Škutava Martin, Toroňová Danka, Velíšek Vojtěch, Žejdl Jakub.

CH
Adam Miroslav, Batková Simona, Baumann Gustav, Bošina Hynek, Čadílek Marcel, Fenzová Věra, Hanslová Ivana, Jambor Jiří, Juhar Marek, Komedová Kamila, Kremláčková Lucie, Leden Robert, Lev Radek, Löbelová Ludmila, Maninová Romana, Málková Jana, Muzikant Josef, Orenčáková Martina, Plačková Petra, Plešmídová Jitka, Richterová Martina, Sieglová Gabriela, Sichrovská Alena, Sklenářová Veronika, Stránská Miroslava, Suková Miroslava, Šmoková Alena, Tesařová Květa, Tyburcová Lucie, Výborná Martina, Žežulka Jindřich.

zpět nahoru

1990
P

Banbásková Jana, Danajová Jarmila, Derflová Zina, Drábková Martina, Dvořák Petr, Endršt Michal, Formáčková Radmila, Gřoňková Martina, Gruncl Daniel, Grund Libor, Hybner Petr, Kopecký David, Korecká Hana, Podzimek Libor, Reichlová Jana, Schorný Radek, Sobotková Jiřina, Stuchlíková Markéta, Šašek Martin, Ševčík Tomáš, Šrámek Vít, Thalingerová Dana, Tichá Stanislava, Vohryzka Jaroslav, Zdiarsky Jan, Zumr Radek.

CH
Baďurová Lucie, Bairich René, Bulín Pavel, Dolejší Aneta, Faragová Alena, Fotrová Jaromíra, Hrnková Leona, Kabeláč Jiří, Kadlecová Iveta, Kňava Milan, Kolmanová Petra, Král Miroslav, Lipková Hana, Marková Michaela, Mecová Monika, Mošnová Jana, Novák Roman, Novotný Ladislav, Palatyková Eva, Pavlíčková Marcela, Sidorová Andrea, Siková Jana, Spíšek Daniel, Vašek Vladimír, Vedlejchová Simona.

zpět nahoru

1991
P

Breuerová Romana, Domecký Milan, Dundr Petr, Hálková Marie, Hrdličková Hana, Chuchlová Martina, Knobloch Luboš, Kolarovská Martina, Koudelka Pavel, Kulhánková Alena, Labudová Anna, Medunová Jana, Moravčíková Kamila, Moulisová Irena, Přibyl Tomáš, Roháčová Lenka, Striborný Jan, Šiffer Karel, Šoupalová Karla, Šprincová Petra, Šteffel David, Šusta Stanislav, Váňa Vojtěch, Vaněk Jaroslav, Zavřelová Jaroslava, Zedník Jindřich, Zeidelová Miluše, Zö rkler Petr.

CH
Bílá Martina, Boháčková Petra, Bö hm Miroslav, Douda Tomáš, Dusilová Klára, Gočová Zuzana, Hochová Blanka, Hrdličková Eva, Janečková Monika, Jirsová Eva, Jungwirth Jiří, Kočová Štěpánka, Kolomijcová Andrea, Kouba Zdeněk, Kučerová Olga, Matoušková Dagmar, Michálková Eliška, Národa Zdeněk, Papoušková Mirka, Pavlíková Šárka, Petr Jan, Petrovajová Klára, Prajza Radek, Procházka Libor, Radimec Slavomír, Samusová Monika, Šimoňáková Hana, Smolková Radka, Tučková Zdena, Ulč Vlastislav, Váňa David.

zpět nahoru

1992
P

Bartošová Lucie, Bergmanová Michaela, Bílková Jitka, Břetenářová Daniela, Čermáková Eva, Duška Miroslav, Formánek Přemysl, Franta Jan, Fryš Tomáš, Houfová Iveta, Hrabal Miroslav, Jíchová Martina, Korbelová Tereza, Kramarski Richard, Králová Marie, Krištofová Stanislava, Krstič Filip, Kubernát Petr, Kudrna Leoš, Lipšová Kamila, Netolička Tomáš, Pardubská Miloslava, Sláviková Helena, Šebková Marcela, Vacek Jan, Zápotocký Roman.

CH
Adámková Petra, Beková Petra, Čadílková Eva, Dohle Pavel, Fiedler Petr, Grussová Zdeňka, Halvoníková Venuše, Hána Petr, Hrubá Pavlína, Hurtová Pavlína, Kočiš Martin, Machová Jitka, Mazánek Jan, Medvec Tomáš, Michálek David, Muska Václav, Novák Robert, Pokorný David, Sichrovská Jitka, Spilka Jiří, Surá Michaela, Sückrová Lenka, Sýkora Jan, Töröková Hana, Zeman Josef, Zenkerová Marcela, Zyková Helena.

zpět nahoru

1993
A
třídní učitel Ing. Pavel Sekera

Artl Lukáš, Bár Petr, Buchtová Darina, Češka Roman, Danda Hynek, Doležal Jakub, Doležalová Jana, Gössl Roman, Honák Miloslav, Chourová Radka, Kabátová Silvie, Knap Pavel, Krupičková Kateřina, Lédl Martin, Lejnarová Martina, Mauer Jiří, Podolská Petra, Příhoda Miroslav, Revická Vladimíra, Richterová Petra, Skaličková Zdenka, Smetanová Andrea, Svěráková Barbora, Sůrová Michaela, Sýkorová Alena, Šáchová Lenka, Šoltés Jan, Zbihlej Viktor.

B
třídní učitel Mgr. Jiří Baláš

Adamec Radek, Belingerová Jitka, Bůtorová Vladimíra, Čmichovská Kateřina, Doležalová Jitka, Fialka Hynek, Formanová Milena, Hošek Jan, Jedlík Michal, Ješková Ivana, Keřková Blanka, Kostková Blanka, Králíčková Jana, Kurážová Michaela, Lisá Miluše, Loy Petr, Martínek Kamil, Raabová Květa, Rouč Radek, Severová Lada, Svoboda Tomáš, Štětinová Martina, Štochl Zdeněk, Vosmíková Martina.

zpět nahoru

1994
A

Baďurová Šárka, Čížek Jiří, Čmelínská Hana, Dvořáková Jaroslava, Gutová Lucie, Hirtová Andrea, Chomynová Renata, Jeriová Nikola, Kňavová Kateřina, Leisová Anna, Macháček Radim, Maleček Martin, Mikšovicová Klára, Musilová Jitka, Nakielná Jindřiška, Oberreiterová Zuzana, Perkovičová Stanislava, Pokorný Antonín, Pop Drahomír, Puškáčová Blanka, Robková Petra, Tichá Pavlína, Vacek Jakub, Vágner Luděk, Vaňha Daniel, Veselý Zdeněk, Vitek Jan, Voigt Kamil, Voříšková Helena, Votíková Lada.
 

B
Bílý David, Damuová Renata, Dufek Petr, Ferencz Martin, Hanousková Iveta, Jánská Michaela, Kdolská Martina, Kirchner Jiří, Kuneš Josef, Lajošová Jana, Mičková Adéla, Podskalská Dita, Polukoška David, Pova Radek, Roučová Veronika, Štiblická Andrea, Tenková Petra, Thums Radek, Truneček Miroslav, Vodičková Pavla.

zpět nahoru

1995
A

Bouchnerová Miloslava, Brabcová Jitka, Čepelák Marek, Dolejš Martin, Fartáková Blanka, Fartáková Klára, Friedrich Martin, Janovičová Monika, Kala Ladislav, Khůn Daniel, Marek Tomáš, Matějů Gabriela, Neumannová Martina, Polanová Monika, Příhoda Vít, Rešl Pavel, Sachar Oldřich, Struková Iveta, Suchá Renata, Šidlochová Pavla, Urbanová Kamila, Urbanová Jana, Vaníček Jiří, Viteková Martina, Vojtěchovský Jan, Zelníčková Jaroslava.

B
Atl Roman, Barchánek Luděk, Bernárová Lucie, Blažek Otto, Bošina Jan, Burešová Lenka, Bursík Jan, Dortová Radka, Fialka Vít, Goranová Lucie, Jančov Michal, Janská Markéta, Kabát František, Kačerovská Petra, Králová Romana, Lazová Věra, Malá Veronika, Mertl Valentin, Mertl Vlastimil, Musilová Petra, Novák Pavel, Pech Roman, Přenosilová Michaela, Seinerová Pavla, Šustr Marcel, Šušolíková Pavla, Vacková Markéta, Zetek Tomáš.

zpět nahoru

1996
A 4.

Třídní učitelka Ing. Jaroslava Peštuková
Baďurová Zuzana, Bareš Jaroslav, Bicanová Jarmila, Bůžková Kateřina, Havrda Jaroslav, Horáčková Milada, Hradská Jana, Jančov Martin, Jirásek Jan, Kařízková Jana, Klimeš Martin, Knabová Pavla, Kusá-Dammerová Jana, Lőwyová Edita, Lukášová Jana, Miklošová Daniela, Otta Alexandr, Procházková Irena, Rudolf Kamil, Stránský Lukáš, Šebesta Petr, Šnoblová Romana, Šplíchal Bohumil, Tichý Petr, Váňová Bronislava, Veselá Alena. (foto - 1. ročník, foto - 4. ročník)

B 4.
Třídní učitelka Mgr. Iva Jindrová-Šimánová
Boháč Jan, Bulecová Petra, Doležalová Jitka, Dvořáková Martina, Fehnlová Soňa, Halouzka Michal, Havlíček Václav, Hrabalová Marie, Hubený Jan, Korandová Jitka, Křivánek Petr, Maršálková Šárka, Marvanová Michaela, Náplava Vojtěch, Paterová Ivana, Sudra Štefan, Šťastný Petr, Švihlík Pavel, Vodopivcová Hana, Vokálek Jaromír.

zpět nahoru

1997
Červený Radek, Čížková Martina, Durbaková Dana, Fresserová Lenka, Fous Jiří, Grund Karel, Hausteinová Erika, Hozlárová Lenka, Chadimová Petra, Jiruška Jan, Kubovič Daniel, Kulišová Petra, Maierová Lenka, Mokrá Nikola, Nekolová Kateřina, Němčanský Filip, Plecháč Richard, Podroužková Petra, Ratiborská Nikola, Riedlová Michaela, Řehořová Alena, Stoličková Kateřina, Šnírer Michal, Uhlíková Michaela, Wetterová Margita.

zpět nahoru

1998
Čadílek Jindřich, Gregor Ondřej, Gruntová Eva, Hanzlíková Stanislava, Jandová Dana, Jelínek Zbyněk, Ježek Tomáš, Juliš František, Kučová Pavlína, Kutchanová Denisa, Lučan Josef, Mačičková Lucie, Požga Radek, Slabá Petra, Slaninka Martin, Tlustý Vladimír, Vejražka Karel, Vlček Vladimír, Vohralík Petr, Vránová Kateřina, Vrátný Filip, Wesselý Přemysl, Wieczorkovska Žaneta, Zádrapová Lenka.

zpět nahoru

1999
Bernatová Monika, Čejková Karin, Černá Jarmila, Dubická Pavlína, Häcklová Martina, Hájek Viktor, Holubová Květoslava, Jancák Miroslav, Jílková Marie, Jílek Michal, Kavková Kateřina, Martínková Petra, Matějka Pavel, Peták Ladislav, Pivková Zuzana, Rybářová Andrea, Špatná Lucie, Štross Jindřich, Vaic Josef, Vlašic Tomáš, Žižka Roman.

zpět nahoru

2000

zpět nahoru

2001
Agropodnikání
třídní učitel Ing. Alois Všechovský
Baleja Jan, Bardoun Věroslav, Bašta Jan, Biem David, Cinka Tomáš, Červená Miachaela, Hofmannová Iva, Křížová Lada, Mizerová Pavlína, Platil Jiří, Plíšek Pavel, Skalická Petra, Valeš David, Vlach Václav, Voborská Martina, Zacharová Michaela, Zárubová Soňa.

Agropodnikání se zaměřením na ekonomiku
třídní učitel Mgr. Miloš Schams
Beláková Jitka, Čanecká Radka, Dobročaniová Lenka, Gawlová Petra, Hedejová Miroslava, Janstová Kateřina, Kňavová Klára, Pavlovičová Veronika, Pirichová Michaela, Procházková Petra, Rešlová Lenka, Vildová Jana.

zpět nahoru

2002
Agropodnikání
třídní učitel Ing. Pavel Sekera
Bikárová Lucia, Herceg Petr, Hoffman Jan, Hronek Bohumil, Hývlová Markéta, Jeřábková Veronika, Knotteová Iva, Kudračová Michaela, Levá Ludmila, Michálková Barbora, Novakovský Lukáš, Syblík Petr, Šoganová Pavlína, Šulc Martin, Tůma Tomáš, Šťastná Michaela, Takachova Mariya.

zpět nahoru

2003
Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelka Mgr. Iva Šimánová
Barta Michal, Blašková Veronika, Ciglerová Jiřina, Čechurová Radka, Číháková Šárka, Doležal Lukáš, Fučíková Jana, Kadlecová Soňa, Kalužničinová Šárka, Kozlíková Vendula, Kuvíková Petra, Lalik Ladislav, Marunič Tomáš, Novakovská Kateřina, Sládek Petr, Slávek Michal, Šmejkalová Marie, Štádlerová Olga, Veisová Jaroslava, Vošický Rostislav, Vyšínová Venuše.

zpět nahoru

2004
Agropodnikání
třídní učitelka Ing. Věra Čmichovská

Dedeciusová Pavla, Dušková Helena, Dvořák Jaroslav, Fiedlerová Lucie, Fulín Pavel, Jabrocký Jan, Janoušková Martina, Ješinová Anežka, Kadrnožková Petra, Kiliánová Monika, Lipárová Pavla, Machajdíková Lenka, Mášková Kamila, Peleszná Inéz, Pocnarová Kateřina, Reiser Tomáš, Růžičková Zuzana, Ryšavý Michal, Snajdrova Ewelina, Veselá Pavla. (foto)

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelka Ing. Jaroslava Peštuková
Aubrechtová Zdeňka, Čermáková Marie, Fejfarová Kateřina, Feňuková Daniela, Hrychová Jarmila, Jüstlová Veronika, Krištofová Pavlína, Laurek Jiří, Lederová Veronika, Mikésková Nikola, Rak David, Roušar Aleš, Rumlenová Martina, Sušienka Radek, Špaček Jindřich, Ternavčuk Milan, Vejražková Lucie, Vojkůvková Jana, Zapletalová Olga. (foto)

zpět nahoru

2005
Agropodnikání
třídní učitel Mgr. Tomáš Oršulák

Bartyzal Luboš, Boršíková Michaela, Bradáč Pavel, Čápová Martina, Dračková Zuzana, Dvořák Vladimír, Fejková Aneta, Horvátová Kateřina, Jánošová Zuzana, Jelínková Ivana, Liščáková Barbora, Mišotová Andrea, Mondoková Jana, Myslíková Kristýna , Novobilská Eva, Opršal Ivo, Pazderová Šárka, Pospíchalová Angelika, Souček František, Ziegelschmiedová Nikola, Zlatník Milan. (foto)

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelka Ing. Marie Ondová
Albrecht Roman, Bambušková Pavla, Biemová Linda, Cihlářová Markéta, Ehertová Jana, Fanta Lukáš, Fodorová Petra, Fučík Ondřej, Hamsová Lenka, Havlásková Hana, Houšková Pavla, Lučanová Radka, Němcová Lenka, Pova René, Řežábková Michaela, Šálková Gabriela, Štěrba Marek, Vavřík Jiří, Valíček Miroslav. (foto)

zpět nahoru

2006
Agropodnikání
třídní učitelka Ing. Tatiana Doktorová
Dudíková Tereza, Dvořák Robin, Fošenbauer Michal, Hrych Lukáš, Krátilová Hana, Kulawiaková Zuzana, Mešková Zuzana, Michalcová Jana, Nowaková Lucie, Remišová Veronika, Říhová Petra, Sukopová Eva, Váňa Martin, Veselý Jan, Vrábelová Lucie, Wendl Miloš.

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitel Ing. Pavel Sekera
Albrecht Přemysl, Baranijak Petr, Brzobohatý Marek, Černý Pavel, Doušová Petra, Glogasová Pavlína, Hřebec Zdeněk, Keil Michal, Kubová Lenka, Kukurdík Patrik, Kyrpalová Denisa, Malhausová Petra, Olah Roman, Petroušková Vladislava, Pivoňka Lukáš, Pravdová Jana, Procházka Tomáš, Samková Ivana, Samková Lenka, Smíšková Hana, Šafář Karel, Šíp Václav, Tanajewski Tomáš, Venhauer Petr, Zapletalová Lenka.

zpět nahoru

2007
Agropodnikání
třídní učitelky Mgr. Iva Jindrová a Ing. Ivana M
üllerová
Buňata Václav, Dračka Jaroslav, Ellmrichová Vlasta, Hlaváčková Lucie, Jandová Magdaléna, Jíšová Adéla, Keller Petr, Kopolovičová Andrea, Lacman David, Lelovicsová Růžena, Lippmannová Veronika, Luxová Andrea, Miller Zdeněk, Pataky Kamil, Pelesná Pavla, Rauerová Petra, Řezáč Marcel.

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelka Ing. Ivana Boudová

Bach Jakub, Bartáková Lucie, Bláhová Andrea, Brzobohatý Hynek, Čermák Petr, Čiháková Jitka, Fejk Václav, Fencl Rudolf, Hruška Pavel, Jünger Petr, Kaltofen Tomáš, Kára Michael, Kosnarová Pavla, Maleček Martin, Radecká Jana, Slaninová Věra, Šmatová Eva, Šoltés Lukáš, Šrámek Rudolf, Švermová Jarmila, Vojkovský Jakub, Vostrý Tomáš, Záhořová Jindra.

zpět nahoru

2008
Agropodnikání
třídní učitelka Bc. Pavla Mudrová

Adámek David, Benháková Eva, Bérešová Klára, Jancák Petr, Jírovec Jakub, Kočík Petr, Král Vojtěch, Mášková Romana, Podmanický Pavel, Pribilincová Lucie, Radičová Kateřina, Raisr Jan, Süsserová Eva, Škultéty Jaroslav, Štorková Markéta, Vlček Jan.

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelky Ing. Jaroslava Peštuková a Alena Sembdnerová
Albrechtová Petra, Blumová Veronika, Boudová Nikola, Buchtová Markéta, Cenigová Zuzana, Döring Hynek, Filipová Pavla, Formánek Václav, Hamplová Jitka, Jaeger Jiří, Karban Jaroslav, Ondo Filip, Paulus Jiří, Racková Soňa, Slusarčíková Zdeňka.

zpět nahoru

2009
Agropodnikání
třídní učitelka Ing. Jana Hendrychová

Balíčková Kateřina, Borovský Michal, Danková Zlata, Dorovová Pavla, Gibasová Petra, Hablawetz Petr, Hrudka Pavel, Klimčáková Petra, Kolitschová Petra, Krippel Milan, Kuročková Simona, Laňková Tereza, Linet Ondřej, Marková Miloslava, Mořkovská Kristýna, Müllerová Eva, Novák David, Pincová Veronika, Radičová Božena, Řehoř Zdeněk, Šťastná Lenka, Švecová Andrea, Švikruhová Eva, Theinert Romana, Tkáčová Veronika, Ungerová Iveta, Urbanová Veronika, Virágová Andrea, Voleníková Lenka, Vorlík Milan, Zápotocký Luboš.

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelka Ing. Marie Ondová
Benešová Martina, Beštová Petra, Davidová Andrea, Domanjová Lucie, Holasová Barbora, Chyba Roman, Jirásková Hana, Kárová Kristýna, Krejsová Veronika, Kříž František, Lienertová Ivana, Motyčáková Kateřina, Otýsová Veronika, Pavlíčková Lucie, Pertlíková Stanislava, Plišek Tomáš, Rosenbaumová Helena, Samková Vlasta, Solar Marek, Šmerdová Zuzana, Špaček Pavel, Štěpánková Vladislava, Ticháček Miroslav, Varcholová Jana, Vodrážka Jan.

zpět nahoru

2010
Agropodnikání
třídní učitelé Ing. Arpád Szilvási a PaedDr. Jana Nováková

Adam Martin, Bajer Miroslav, Bartoň Antonín, Fuksová Petra, Hrzánová Petra, Hutyrová Daniela, Krejzová Kateřina, Kroutil Jakub, Nešetřilová Monika, Sobková Zuzana, Svobodová Klára, Šulcová Lucie, Vránová Martina.

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitel Ing. Pavel Sekera
Anděl Lukáš, Bulínová Adéla, Demjan Martin, Klemsa Lubomír, Klíma Lukáš, Koranda Michal, Kratochvíl Petr, Kropáček David, Křičková Kristýna, Kyselová Markéta, Malinová Michaela, Miškovská Petra, Nová Michala, Novák Miroslav, Ručka Michal, Selementová Kamila, Strážnická Lenka, Šljucharčuková Anna, Ullmann Martin, Zýka Jaroslav.

zpět nahoru

2011
Agropodnikání
třídní učitelka Ing. Ivana Boudová

Blumová Michala, Hajchl František, Horyna Ondřej, Hrušková Kateřina, Chrásková Lucie, Jarošová Julie, Jíra Luboš, Kováčová Jana, Krejčík David, Marešová Klára,  Mazná Radka, Minářík Radek, Müllerová Eliška, Novohradský Lubomír, Plšková Jana, Pomajzlová Olívie, Teslička Ladislav, Trpíková Žaneta, Zafer Jakub.

Agropodnikání se zaměřením na ochranu a tvorbu životního prostředí
třídní učitelka Ing. Ivana Müllerová
Buchalský Milan, Burešová Veronika, Cafourek Jan, Dudová Veronika, Fürst Daniel, Hami Hynek, Hniličková Andrea, Hyský Martin, Kalivoda Martin, Kubátová Veronika, Kubovič Václav, Kučera Jiří, Mrázek Martin, Neckářová Kateřina, Pátková Barbora, Schwarz Lukáš, Slavíková Eliška, Sýkorová Kateřina, Škvrnová Nikol, Zelinka Radek.

zpět nahoru

RODINNÁ ŠKOLA

 

1996

1997

1998

1999

 

1996
třídní učitelka Mgr. Anna Janová
Brabcová Olina, Hattová Alena, Hendrychová Soňa, Hořelicová Jana, Hudková Štěpánka, Husinecká Petra, Kasslová Jaroslava, Koldusová Pavla, Krentíková Lenka, Kulichová Lenka, Libiaková Dana, Okénková Michaela, Pátková Radka, Pecáková Petra, Perglerová Iva, Popovičová Zina, Seifertová Renata, Semeráková Lenka, Snížková Nora, Sochorová Jaroslava, Svobodová-Vlková Simona, Štěpánková Petra, Šturmová Monika, Špontáková Erika, Wittmannová Světlana.

zpět nahoru

1997
třídní učitelka Ing. Zdeňka Satrapová
Brožová Juta, Březovská Martina, Červenková Gabriela, Češková Alena, Federselová Jitka, Glacnerová Petra, Jelínková Markéta, Kašparová Petra, Kiňová Alena, Kirschnerová Veronika, Kostková Markéta, Krippelová Hana, Kučerová Kamila, Leštínská Kateřina, Maršalová Petra, Moravová Andrea, Němečková Lenka, Neugebauerová Martina, Nováková Veronika, Rechová Pavla, Rottová Andrea, Růžičkocá Pavla, Řeháková Petra, Schubertová Denisa, Štěpánková Adriana, Šulková Monika, Tomanová Petra, Tobrmanová Kristína.

zpět nahoru

1998
třídní učitelka Ing. Tatiana Doktorová
Bursíková Daniela, Bůžková Michaela, Cédlová Soňa, Cvrčková Blanka, Cvrčková Helena, Čadová Kateřina, Černá Martina, Demeterová Helena, Fresslová Pavla, Hejpetrová Erika, Hlaváčková Lucie, Keslová Markéta, Khásová Kamila, Krchníková Lenka, Krpálková Eliška, Kupcová Iva, Lisnerová Pavla, Nová Petra, Nováková Věra, Palusková Petra, Prášilová Helena, Pyšnová Lenka, Samková Ivana, Singerová Marcela, Šavlová Dagmar, Šourková Kateřina. (foto)

zpět nahoru

1999
třídní učitelka Mgr. Iva Šimánová
Bílková Lucie, Bitvarová Monika, Borovcová Andrea, Bučková Kateřina, Buriánová Jana, Bůžková Zdeňka, Divínová Alena, Dohnanská Lenka, Dušková Jaroslava, Guregová Kateřina, Havlíčková Hana, Chudobová-Dušková Hana, Kodríková Petra, Köpplová Jiřina, Kratochvílová Nikola, Kurážová Kateřina, Kyšková Zuzana, Mašková Simona, Naučová Radka, Neprášková Miroslava, Nováková Pavlína, Scherberová Kateřina, Štěpánková Eva, Valešová Lucie, Zapletalová Lenka, Živnůstková Lenka.

zpět nahoru

 

  

OBCHODNÍK

1999

2000

2002

2003

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

 

1999
třídní učitelka Helena Zavřelová
Adamčíková Markéta, Adámek Štěpán Brázdovičová Eva, Dvořáková Zuzana, Hříbalová Lucie, Kadlecová Iva, Knopová Šárka, Koňová Hana, Krejza Martin, Kuchlei Štěpán, Michtová Kateřina, Mikušková Veronika, Patka Pavel, Pizová Jana, Říhová Lucie, Sitařová Andrea, Topolová Lucie, Urbancová Lucie, Zušťáková Ivana, Žáčková Jitka.

zpět nahoru

2000
třídní učitelka Olga Vydrová
Hachová Petra, Horčíková Zuzana, Hráská Ludmila, Jandová Lucie, Kalferstová Ludmila, Kothera Lukáš, Kulhánková Lucie, Kulhánková Zuzana, Lacková Kateřina, Machálková Dagmar, Mihalincová Libuše, Mutlová Drahomíra, Mužíková Josefína, Pálinkášová Rita, Pešková Blanka, Petrboková Kateřina, Pixová-Hrachová Stanislava, Rakytová Monika, Růžková Juliana, Sachlová Pavla, Seifertová Lucie, Šilhavý Libor, Štorek Marcel, Urbanová Šárka.

zpět nahoru

2002
třídní učitelka Ing. Tatiana Doktorová
Hynešová Veronika, Juchniewiczová Kateřina, Karlíčková Aneta, Kazbiruková Petra, Kolská Jana, Kösztnerová Lucia-Anne-Marie, Mihalincová Ivana, Nágelová Monika, Odvárková Kateřina, Ort Aleš, Šmejcová Helena, Ungerová Andrea, Vaňhová Kateřina. (foto)

zpět nahoru

2003
třídní učitelé Ing. Petr Hybner a Ing. Ivana Boudová
Arnoldová Jana, Bravencová Veronika, Čejková Michaela, Habrdová Petra, Jandášová Michaela, Kubová Marta, Lhotková Gabriela, Müllerová Michaela, Pešek Jindřich, Riedlová Iveta, Schams Miloš, Spoustová Marie, Šindelářová Zdeňka, Šuláková Lucie, Švihlíková Jana, Valentová Veronika, Vernerová Klára.

zpět nahoru

2005
třídní učitel Mgr. Miloš Schams
Bruková Alena, Dundrová Jana, Eretová Michaela, Hercegová Kristýna, Kadlecová Zdeňka, Kopčíková Jana, Křížová Veronika, Kunstová Michaela, Labuta Marek, Marková Lucie, Mařinec Jaroslav, Palzerová Naděžda, Parma Přemysl, Pincová Anna, Remáková Šárka, Urbanová Marcela, Žáčková Tereza. (foto)

zpět nahoru

2006
třídní učitel Mgr. Jiří Štěrba
Bleha Daniel, Březinová Adriana, Douša Josef, Exnerová Jitka, Habrda Tomáš, Hanušková Zuzana, Hönigová Vendula, Horčíková Radka, Horynová Aneta, Hradecká Renáta, Chodkowska Maresa, Jendrisek Jan, Karlíková Veronika, Saliová Sabina, Sekerková Hana, Sekerková Zdeňka, Stehlíková Kamila, Šponták Josef, Vacke Tomáš, Valentová Denisa, Žihlová Petra.

zpět nahoru

2007
třídní učitelka Marcela Havlišová
Balent Jan, Baloghová Dominika, Diepold Petr, Grubnerová Petra, Kakašová Markéta, Kašpar Jan, Kelešová Věra, Nišová Gabriela, Petrů Veronika, Plechatá Monika, Sebedinská Lucie, Stasinková Jitka, Špecián Slávek, Štefanková Klára, Tóthová Leona, Václavíková Markéta, Vraniaková Dominika.

zpět nahoru

2008
třídní učitel Ing. Jiří Vlček

Čermáková Veronika, Dohanyosová Martina, Dohanyosová Petra, Fialová Jana, Fialová Petra, Heka Jan, Hrycíková Šárka, Kocum Václav, Nosková Lucie, Olejníková Pavla, Patková Kateřina, Reiner Martin, Schönhöferová Martina, Skuhrovec Zdeněk, Svoboda Ondřej, Šálová Petra, Špenik Dmitrij, Trousilová Veronika, Valentová Lenka.

zpět nahoru

2009
třídní učitel Mgr. Miloš Schams

Carban Stefania-Arabela, Hammerbauerová Běla, Hammerbauerová Petra, Hanzelová Lucie, Jirásková Lenka, Kazbiruková Pavla, Kéringerová Karolína, Klanerová Romana, Kollerová Kamila, Linzová Jana, Macalová Jana, Majerová Aneta, Mikušková Zuzana, Nosek Miroslav, Otáhalová Eva, Pařízková Petra, Pechová Lucie, Pincová Veronika, Podběhlá Pavlína, Podpěrová Lucie, Sadílková Tereza, Skovajsová Veronika, Strejcová Petra, Šrámová Kateřina, Štrossová Tereza, Tomsa Vít, Záhorová Anna.

zpět nahoru

2010
třídní učitelka Mgr. Libuše Suchá

Balko Michal, Dušovská Lenka, Fišerová Jana, Chotašová Tereza, Jánošová Šárka, Jílovcová Martina, Jodasová Barbora, Kmotrasová Marcela, Ladičová Eva, Ladičová Markéta, Ledvinová Pavla, Mareška Jan, Semerád Radek, Šimková Klára, Šustrová Lucie, Wufková Kamila.

zpět nahoru

2011
třídní učitelka Marcela Havlišová

Bránská Anna, Borovik Denis, Chaloupka Tomáš, Králová Nikola, Rožnovský Lukáš, Sovková Klára, Šuhaj David, Šuhajová Alena, Trepešová Lenka, Včelař Zdeněk, Zendl Daniel.

zpět nahoru

 

ZVLÁŠTNÍ FORMY STUDIA  

Absolventi mistrovské školy jednoleté při SZTŠ
 
 
 
 
Absolventi tříletého dálkového studia SZTŠ
 
 
 
Absolventi pětiletého dálkového studia SZTŠ
 
 
 
Absolventi jednoroční rolnické školy při SZTŠ
 
 
 
 
Absolventi rolnické školy při SZTŠ
 
 
 
 
Absolventi dvouleté rolnické školy při SZTŠ
 
 
 
 
Absolventi jednoletého studia pro
funkcionáře soc. zemědělských závodů při SZTŠ
 
 
 
Absolventi přípravného kursu pro studium VŠZ při SZTŠ
 
 
 
Dálkové studium PCH
 
 
 
Dálkové studium EKO
Dálkové studium MECH
 
 
 
 
Dálkové studium P
 
Dálkové studium CH
 
 
 
 
Zemědělská mistrovská škola
 
 
 

 

Absolventi mistrovské školy jednoleté při SZTŠ - 1954

Dědeček Sergej, Doleček Josef, Gálová Helena, Horák Miloslav, Hrubý Václav, Hrdlička Karel, Kostroun Karel, Lucký Josef, Mareš František, Pavlík Michal, Pícha Josef, Svoboda František, Valtr František.

zpět nahoru

Absolventi tříletého dálkového studia SZTŠ - 1958

Bartůněk Rudolf, Burda Ladislav, Grygar František, Hauzner Josef, Havel Josef, Hejra Josef, Hurt Rostislav, Houdek Zdeněk, Chudoba Josef, Janouškovec Miloš, Jaroš Oldřich, Kratochvíl Václav, Macek František, Marvánek Václav, Otáhal Ondřej, Ornet Miloslav, Riedl Alfréd, Skalický Jaroslav, Sláma František, Šimánek Josef, Tichý Josef, Týle Václav, Volná Blažena, Zadina František, Žák Václav

zpět nahoru

Absolventi tříletého dálkového studia SZTŠ - 1962

Hejrová Josefa, Kenzálek František, Hladíková Marie, Jiříková Marie, Kladivová Vlasta, Klůsová Helena, Kremla Václav, Němec Vavřinec, Pejša Jindřich, Skořepa Josef, Škaloud Jaroslav, Štěpánek Václav.

zpět nahoru

Absolventi pětiletého dálkového studia SZTŠ - 1961

Daňhel František, Hošek Jaroslav, Jerling Václav, Krákora Václav, Kulišan Bohumil, Plachý Jiří, Ráža Břetislav, Somol Václav, Svoboda Vladimír, Šikula Miroslav, Špác Václav, Vrba Václav, Vondráš Josef.

zpět nahoru

Absolventi pětiletého dálkového studia SZTŠ - 1962

Holeček Jan, Matoušková Eva, Mikula Josef, Švejda Emilian, Vajt Zdeněk, Vraný Josef.

zpět nahoru

Absolventi jednoroční rolnické školy při SZTŠ - 1951

Balák Vratislav, Dvořáková Květuše, Fiala Jindřich, Hájková Božena, Hachová Věra, Hašek Milouš, Hejret František, Houdek Zdeněk, Hurych Josef, Chlouba František, Jiránková Věra, Kanta Václav, Kinkal Kamil, Koudela Josef, Malý Jaroslav, Máška Walter, Macek František, Mládková Marie, Nováková Marie, Pohanová Božena, Ráža Břetislav, Slabá Miroslava, Smoček Jan, Stárková Kristina, Svoboda Antonín, Šebesta Jaromír, Šeredová Eva, Šimáňová Marta, Štěpánek Jan, Štolová Miloslava, Uher Václav, Vávra Vladimír, Vaigl Miloslav, Vlček Josef, Vojtěchovská Ludmila, Vostradovský Václav, Zajíčková Marie.

zpět nahoru

Absolventi rolnické školy při SZTŠ - 1953

Basl František, Dezortová Zdenka, Dohnalová Libuše, Dyrc Augustín, Jirušová Eva, Koševijová Věra, Láníková Anna, Linková Květoslava, Longinov Alex, Moc Jiří, Mrva Antonín, Novotná Zdenka, Novotný Josef, Pekárková Božena, Peřina Evžen, Pospíšilová Libuše, Štěpánek Jan, Teverná Kristina, Tichý Josef, Uhlíř Rudolf, Veselý Václav, Votruba Václav, Zelenková Jaroslava.

zpět nahoru

Absolventi dvouleté rolnické školy při SZTŠ - 1952

Balák Vratislav, Fiala Jindřich, Hašek Milouš, Hejret František, Houdek Zdeněk, Kanta Václav, Kadlecová Jaroslova, Koubík Jan, Mládková Marie, Ráža Břetislav, Svoboda Antonín, Šebesta Jaromír, Šeredová Eva, Vaigl Miloslav, Vostradovský Václav.

zpět nahoru

Absolventi jednoletého studia pro funkcionáře socialistických zemědělských závodů při SZTŠ - 1961

Čermák Ladislav, Fojtík Jaroslav, Fuchs Zdeněk, Hertl Oldřich, Jakoubek Vlastimil, Ježek Jaroslav, Lochner František, Novák Václav, Terešák Cyril.

zpět nahoru

Absolventi jednoletého studia pro funkcionáře socialistických zemědělských závodů při SZTŠ - 1962

Bajer Bohuslav, Bureš Václav, Kolář Miroslav, Málek Jaroslav, Pinc Karel, Pintová Růžena, Princlík Antonín, Třeštík Antonín, Vácová Etela.

zpět nahoru

Absolventi přípravného kursu pro studium VŠZ při SZTŠ - 1961

Horner Václav, Charvát Josef, Jakubík Oldřich, Jelínek Vlastimil, Kalibán Václav, Novák Václav, Petříček Václav, Pokorný Karel, Pousta Václav, Soukup Richard, Strož Severin, Vávra Vladimír, Zetka Jaroslav.

zpět nahoru

Absolventi přípravného kursu pro studium VŠZ při SZTŠ - 1962

Ajšman Miroslav, Arcimovič Anatol, Blábolil Josef, Cus František, Dočkal Břetislav, Dyrc Augustín, Fojtík Jaroslav, Francírek Antonín, Fuchs Zdeněk, Gregor Josef, Chytrý Rudolf, Jakoubek Vlastimil, Janda Vojtěch, Jirák Jiří, Kalkus Miloš, Karásek Josef, Konečný Antonín, Marek Lubor, Novotný Miroslav, Petr Josef, Princ Tomáš, Rameš Václav, Sobota Alois.

zpět nahoru

Dálkové studium 1963 PCH

Dostál Josef, Hroníková Jitka, Hruška Milan, Lep Radoslav, Lupínská Marie, Neubertová Vlasta, Soukupová Jiřina, Šafler Stanislav, Tomášková Ludmila, Veselý Stanislav, Vondrák Antonín.

zpět nahoru

Dálkové studium 1964 PCH

Benešová Ludmila, Gropušová Hana, Kozlík Josef, Krátká Berta, Kratochvíl Josef, Petrlík Vlastimil, Synek Vladislav, Ševek Vojtěch, Tolar Miroslav.

zpět nahoru

Dálkové studium 1964 EKO

Davídková Františka, Doležal Adolf, Doležal Josef, Došková Alena, Frank Alois, Helebrant Ladislav, Jirák Karel, Pavlů Slavomil, Pojarová Jiřina, Týblová Jaroslava, Vávra Viktor.

zpět nahoru

Dálkové studium 1965 MECH

Bechyňský Jiří, Dušovský Stanislav, Filouš Ladislav, Gašpar Ludvík, Hrnčiřík Josef, Jahoda Bohumil, Jelínek Václav, Janoš Jaroslav, Karásek Gustav, Kraft Jan, Nudčenko Václav, Peterka František, Pleskač František, Polcar Vlastimil, Straka Václav, Štěpina Josef, Žďárský Václav.

zpět nahoru

Dálkové studium 1965 EKO

Bejček Josef, Bláha Josef, Fulínová Milena, Hála Bohumil, Hrabětová Oldřiška, Kudláčková Žofie, Labašta Václav, Muntová Libuše, Pokrupa Jaroslav, Procházková Věra, Slavingerová Eva, Rottová Herta, Vokálek Karel.

zpět nahoru

Dálkové studium 1966 P

Drahoš Zdeněk, Hošťálek Miloslav, Choutka František, Martínek Vlastimil, Pinkavová Zdeňka, Šimůnek František, Žiga Alexandr.

zpět nahoru

Dálkové studium 1966 EKO

Bazoni Věra, Beneš Jaroslav, Fabiánová Valerie, Jandová Marie, Krejza Jiří, Matějů Emilie, Nesvadbová Marie, Suchá Aloisie, Šmídová Marta, Procházková Marie, Roblová Anna, Vaňková Dobromila, Volková Růžena, Vráblík František.

zpět nahoru

Dálkové studium 1967 EKO

Brunová Libuše, Bruthansová Marie, Hajná Emilie, Hlinovská Eva, Holeček Stanislav, Hroníková Eva, Karásková Marie, Kešner Josef, Kučerová Ludmila, Kučerová Danuše, Nováková Margita, Saurová Zdeňka, Varyšová Zdeňka, Vantuchová Bohumila, Virtová Marie, Volgnerová Věra.

zpět nahoru

Dálkové studium 1968 P

Červený Ladislav, Chmela Jan, Kňava Karel, Králíček Jan, Mašek František, Nový Emil, Staněk Oldřich, Toman František, Vaněk Bohumil.

zpět nahoru

Dálkové studium 1968 EKO

Bačíková Arnoštka, Chudoba Václav, Ječmínková Ludmila, Jersáková Lydie, Kalcovský Josef, Kubíková Marie, Schönhoefferová Anna, Škaloudová Věra, Vildová Waltraud, Vokounová Jarmila.

zpět nahoru

Dálkové studium 1969 P

Belík Václav, Karásek František, Podzimková Jindra, Rösslerová Jindra, Salač Václav.

zpět nahoru

Dálkové studium 1982 P

Antoniszýnová Zuzana, Drexler Stanislav, Groh Petr, Herkommerová Hana, Král Karel, Krentíková Marie, Mágrová Ivana, Mojr Edmund, Pokorná Dana, Prchalová Anna, Richter Miroslav, Sekeráková Alena, Štefancová Zdeňka, Vávrová Alena.

zpět nahoru

Dálkové studium 1990 CH

Baslová Jana, Cveková Alena, Čermáková Marcela, Formáček Karel, Fuksa Emanuel, Habáňová Barbora, Halejová Jana, Halouzková Jana, Hasíková Vlasta, Hlobil Miroslav, Jiráčková Alena, Káchová Olga, Kuročková Nataša, Macáková Danuše, Malá Daniela, Marková Valerie, Mazánek Josef, Miklovičová Irena, Nezdarová Marie, Neubergerová Eva, Nudčenková Helena, Prchal Vladimír, Rezková Jaroslava, Růžičková Jana, Samek Jan, Samšiňák Karel, Štoch Josef, Štrabáková Eva, Tomanová Magdalena, Tomsová Marie, Trepešová Marcela, Vondráčková Jitka, Zýka Karel.

zpět nahoru

Zemědělská mistrovská škola 1963

Bohuslavová Jana, Hanuš Jaroslav, Heligrová Ludmila, Chytrý Otakar, Jarolím Michal, Kheler Alexandr, Michálek Jiří, Weinerová Marcela, Ďuratná Marie, Huláková Emilie, Michalová Květa, Prokop Jan, Růžičková Marie, Šafran Štefan, Šimčo Štefan, Tomková Milada, Zdiarská Helena.

zpět nahoru

Zemědělská mistrovská škola 1964

Bečka Pavel, Bizoňová Marta, Čechmanová Marie, Drahoš Zdeněk, Fridrichová Jarmila, Hamouzová Ludmila, Hrdý Josef, Jirkovský Stanislav, Kohoutová Miroslava, Priečko Rudolf, Pyták Karel, Sedláček František, Ťasková Leona, Vančurová Květoslava, Veliký Vincent.

zpět nahoru

 

 


 

 

Aktualizováno Úterý, 19 Únor 2013 14:03